Būsto Draudimas

Namai, tai ne vieta, o jausmas

Visi turime erdvę, kurią vadiname namais ar kurioje jaučiamės kaip namuose, ir visai nesvarbu, ar tai didžiulis namas, mažas butas rajone ar dideliame mieste. Namai – tai vieta, kurioje paprastai jaučiamės laimingesni ir saugesni, atsiriboję nuo išorinio pasaulio. Ir kas gi atsitinka, kai Jūsų saugi vieta nukenčia nuo įsibrovėlių ar kitų nemalonių įvykių?

Tikimės, kad Jums ir Jūsų mylimiems namams taip niekada nenutiks. Ir vis dėlto, kas bus, jei vieną dieną išvyksite iš namų palikę veikiančią skalbyklę ir iš jos išsiliejęs vanduo užlies ne tik Jūsų, bet ir kaimynų butą? Arba namuose žaidžiantys vaikai sudaužys ką tik įsigytą brangų televizorių? Visa tai galima sutvarkyti dviem būdais – patiems arba turint būsto draudimą leisti viskuo pasirūpinti mums.

Ko gero, net neverta sakyti, kad išvykus iš namų į kelionę arba ilgam be priežiūros paliekant antruosius vasaros / žiemos namus gali užklupti stichinės nelaimės ar bet koks kitas nelaimingas atsitikimas. Mes negąsdiname Jūsų, tiesiog prašome pagalvoti apie tai, ką Jūs galėtumėte padaryti dėl savo namų ir šeimos saugumo.

8 PRIEŽASTYS,

kodėl

VERTA

Pagalba namuose visą parą
Civilinės atsakomybės draudimas apima jūsų ir jūsų šeimos nario kasdienius veiksmus
Draudžiant kilnojamąjį turtą už draudimo vietos ribų, jūsų draudimas galioja visame Pasaulyje
Civilinės atsakomybės draudimo galiojimo teritorija- Lietuvos Respublika
Nereikia jokio draudžiamų daiktų sąrašo, draudžiant kilnojamąjį turtą
Platus visų rizikų draudimas
Galite apsidrausti nuo žalos, kurią sukėlė nuomininkai
Daugelis kitų nemokamų apsaugų