APIE MUS

Mes žingsnis po žingsnio kūrėme savo sėkmės istoriją. Kruopštaus darbo dešimtmečiai ir sukaupta patirtis sukūrė tokią Balcia Insurance, kokią jūs matote šiandien. Dėl lankstaus požiūrio, įmonė greitai reaguoja į konkrečius kiekvienos rinkos poreikius, sutelkdama dėmesį į ne gyvybės draudimo produktų sektorių, o taip pat glaudų bendradarbiavimą su draudimo brokeriais ir agentais.

Balcia Insurance SE yra tarptautiniu mastu pripažintas bendrųjų draudimo paslaugų ekspertas, sukaupęs ilgametę darbo patirtį. Įkurta 1993 m. Latvijoje pavadinimu Baltijas Transporta apdrošināšana (vėliau žinoma kaip BTA prekės ženklas), ji netrukus tapo viena iš pirmaujančių plataus masto draudimo paslaugų teikėjų besivystančiose Baltijos šalių rinkose.

Nuo 2002 m. įmonė išplėtė veiklą Baltijos šalių regione, atidarydama filialus Lietuvoje ir Estijoje. 2008 m., finansų krizės išvakarėse, įmonė persiorientavo ir toliau plėtėsi į Europos rinkas. Buvo atidaryti įmonės biurai Prancūzijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, operacijos buvo vykdomos taip pat Ispanijoje bei Italijoje. Įmonė buvo reitinguojama tarp 50 didžiausių draudikų Centrinėje Europoje (Deloitte 2013 m. reitingavimo ataskaita).

2015 m. įmonė restruktūrizuota, padalijant verslą – perskirstant Baltijos šalių rinkų portfelį įsteigtai dukterinei įmonei, o veiklą Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje ir Ispanijoje vykdant Balcia Insurance SE įmonės vardu.

Po dukterinės įmonės akcijų ir verslo Baltijos šalyse pardavimo, nuo 2016 m. Balcia Insurance sutelkė dėmesį į verslo plėtrą už Baltijos šalių regiono ribų. Tačiau 2017 m. įmonė išplėtė savo veiklą Baltijos šalyse, įsteigdama Balcia Insurance filialą Lietuvoje.

Remiantis 2017 metų Balcia metinės ataskaitos duomenimis, Lietuvos filialas per 2017 metų 4 mėnesius pasirašė įmokų už 6.084 mln. EUR, kas sudarė 6,27 % visos įmonės apyvartos.

VADOVYBĖ

 

FINANSINĖS ATASKAITOS

Ketvirčio ataskaitos yra parengtos irskelbiamos, atsižvelgiant į Latvijos Finansų ir Kapitalo Rinkos Komisijos 2016-08-31 patvirtintą reglamentą Nr. 147, nustatantį pareigą draudimo bendrovėms teikti finansines ataskaitas.

Metinės ataskaitos rengiamos pagal TFAS ir yra patikrintos KPMG.

Duomenys apie Balcia akcininkus pateikti finansinėse ataskaitose.


Metinė ataskaita už 2017 metus

VERTYBĖS


Mūsų reputacija išlaikė laiko išbandymus. Liekame ištikimi savo vertybėms, todėl esame stiprūs ir patikimi nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

ISTORIJA

 • 2018 Bendrovė Išplečia teikiamų produktų apimtį

  Nuo 2017 m. rugsėjo, bendrovė teikia TPVCAPD paslaugas. 2018 m. rugpjūtį pradedamos teikti KASKO draudimo paslaugos.
 • 2017 Atidaromas Balcia Lietuvos filialas

  2017 m. balandį duris atvėrė Balcia Insurance SE filialas Lietuvoje. Sklandus portfelio dalies perėmimas iš UADB Compensa Vienna Insurance Group bei klientų išsaugojimas – svarbiausias tikslas.
 • 2016 Bendrovė tęsia veiklą nauju pavadinimu Balcia Insurance SE

  2016 m. lapkričio mėnesį bendrovė pradeda veiklą nauju pavadinimu Balcia Insurance SE. Naujas vardas užregistruotas Latvijos juridinių asmenų register 2016-11-02.
 • 2016 Verslo Baltijos regione pardavimas, išsaugant 10 procentų akcijų

  2016 m. Rugpjūtį susitarimas dėl 90 procentų bendrovės AAS BTA Baltic Insurance Company (centrinė būstinė Latvijoje ir filialai Lietuvoje bei Estijoje) pardavimo Vienna Insurance Group (VIG) sėkmingai užbaigtas.
 • 2015 Užbaigtas pagrindinės įmonės reorganizavimo procesas

  2015 m. Liepą, veikla Baltijos regione perduota AAS BTA Baltic Insurance Company, tačiau BTA Insurance Company toliau tęsė veiklą visuose kituose regionuose – per filialus Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje bei naudojantis laisvu paslaugų teikimu – Ispanijoje ir Italijoje.
 • 2014 Įsteigiama dukterinė įmonė

  2014 m. Spalį, pradedama bendrovės reorganizacija, įsteigiant dukterinę įmonę AAS BTA Baltic Insurance Company.
 • 2011 Sėkmingai įgyvendinome perėjimą į Europos Bendrovės teisinį statusą

  Reorganizuota ir pervadinta: nuo to momento žinoma kaip BTA Insurance Company SE (Societas Europaea, lat.)
 • 2009 Tampame trečiu didžiausiu draudiku Baltijos regione

 • 2002 Bendrovė įsigyja draudimo bendrovę “LTB Draudimas” bei atidaro filialą lietuvoje

 • 1997 Tampame viena pirmųjų draudimo bendrovių, pradėjusių teikti transporto valdytojų civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą Latvijoje

 • 1993 Įkuriama bendrovė Baltijas Transporta apdrošinašana

  Draudimo bendrovė, teikianti klientams – fiziniams ir juridiniams asmenims, ypač platų spektrą ne gyvybės draudimo paslaugas, buvo įkurta 1993 m. lapkričio 1 d.